Par KROM

KROM Kendama ir dzimusi, lai piepildītu redzējumu ražot augstākās kvalitātes kendamas pasaulē, saglabājot tās jautras un piemērotas ikvienam. KROM cenšas padarīt kendamu par lielāko sekundāro sporta veidu pasaulē. Kopš uzņēmuma darbības sākuma mēs strādājām pie kendamas izplatīšanas globālā mērogā. Kendamas kopienas pieaugums un izaugsme ļāvusi KROM izplatīties pa visu pasauli un tā komandai apceļot visu pasauli.

2014. gada pasaules kendama freestyle čempions Thorkild May nodibināja KROM 2010. gadā ar cerību iedegt cilvēkus mīlestību pret kendamu. Kopš tā laika mēs esam strādājuši, lai attīstītu kendamas kultūru visā pasaulē, darbojoties no KROM ofisa & veikala Kopenhāgenā, kā arī kopā ar partneriem visā pasaulē.

KROM veikalā mēs rīkojam iknedēļas kendamas pasākumus un strādājam, lai atbalstītu līdzīgas iniciatīvas, piemēram, kendama klubus Kolorādo un Latvijā. Mēs arī katru gadu sponsorējam lielu skaitu pasākumu ar balvām un profesionāliem spēlētājiem, kā arī paši rīkojam pasākumus, piemēram, 2019. gada Eiropas kendama čempionātu.


Kendamai attīstoties visā pasaulē, KROM, protams, auga tai līdzi, un idejas izveidot mūsu pašu kendamas un vairāk iesaistīties sabiedrībā nevarēja nerealizēt. 2012. gada otrajā pusē KROM Kendama no parasta draugu bariņa, kas spēlēja un izplatīja kendamas, pārgāja uz nopietnu procesu mācīties, kā izveidot vislabākās kendamas pasaulē. Vadot DAMAFEST 2013, Ziemeļamerikas kendama čempionātu, KROM sāka uzņemt tvaiku ar jauniem kendamas dizainiem un trakāko triku izpildi. Thorkild May un komandas biedrs Matiass Rasmusens galu galā uzvarēja Amerikas Freestyle čempionātos, nosakot to, kas kļuvis par KROM tēla pamattekstu: Dānijas īpašo plūsmu kendamas spēlē un labi pamanāmās stilīgās kendamas.

Kopš tā laika KROM ir attīstījies un attīstījies vēl vairāk, mēs nepārtraukti cenšamies pārstāvēt kendamas kopienu iespējami labākā veidā un, protams, sniegt vislabāko iespējamo produktu visiem atbalstītājiem jebkur pasaulē. Ar katru jauno kendamu mēs esam apņēmušies uzlabot gan spēlējamību, gan dizainu. Šiem un vēl citiem mērķiem mēs esam savākuši uzvarām visbagātāko kendamas komandu pasaulē, kuras sastāvā ir starptautiski atzīti spēlētāji ar vairākiem pasaules un Eiropas čempionu tituliem, kā arī daudzi mūsu čomi, kas kopīgi palīdz mums sasniegt savus mērķus.

Mēs esam pateicīgi par to, ka, veicot savu darbu, varam novest kendamu jaunos augstumos, un mēs nevaram sagaidīt redzēt, kur kendama mūs vedīs tālāk. Mēs strādāsim pie tā, lai katru dienu avien jauniem cilvēkiem sniegtu kendamas prieku. Kendama ir unikāla ar spēju uzlabot kognitīvās funkcijas un roku-acu koordināciju, vienlaikus savienojot cilvēkus visur, pat pāri valodas barjerām, padarot mūs spējīgus sazināties visā pasaulē. Kendama nodrošina kaut ko reālu un taustāmu laikā, kad lietas kļūst abstraktākas nekā jebkad agrāk.

Mēs mīlam rotaļlietu, kas ļauj mums atkāpties no aizvien digitālās pasaules, ļaujot mums atsvaidzināties un atjaunot saikni ar apkārtējiem cilvēkiem. Mēs ceram, ka ar mūsu radīto produktu palīdzību jūs varat sajust mūsu aizraušanos un simpātijas.

Visu to labāko,
KROM saime

SELECT YOUR LOCATION

North America

Europe

France

Germany

Poland

Japan

Denmark

Latvia

Estonia

Lithuania

Rest of World